KONST / Litografier / Färglitografier 12815342
nr 1281 5342
Bengt Böckman
(1926-2014), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad och numrerad. Motivet: 54x30 respektive 37x48 cm
Bengt Böckman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Lund 1926, död 2014.
Utrop:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:30:55
Bengt Böckman
Läs mer om Bengt Böckman